Created with Sketch.

Порушення прав журналістів біля лаври: поліція відкрила справу

30.03.2023, 17:34

Поліція Києва розпочала кримінальне провадження щодо порушення прав журналістів під час виконання своїх професійних обов′язків біля Києво-Печерської лаври.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу поліції Києва.

"За фактом перешкоджання журналістській діяльності столичні дізнавачі розпочали кримінальне провадження", - зазначають у поліції.

Правоохоронці пообіцяли з′ясувати всі обставини того, що відбулось 30 березня.

Нагадаємо, вранці 30 березня стало відомо, що комісію Міністерства культури, яка мала проводити інвентаризацію майна "Києво-Печерського заповідника", не пустили до лаври парафіяни УПЦ МП.

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло в оточенні прихильників пригрозив журналістам побиттям та перешкоджав їхній діяльності.

Національна спілка журналістів заявила про масові порушення прав роботи журналістів біля Києво-Печерської лаври.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
30 березня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
30 березня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
30 березня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
30 березня, 13:01