Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала УКУ

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала УКУ - фото 1
Разом з ректором УКУ о. Богданом Прахом та проректорами Наталкою Климовською, Любомиром Тарновським, Дмитром Шеренговським говорили про те як спільнота УКУ відповідає на виклики пов’язані з війною, як відбувається навчальний процес в університеті і що кожен робить для перемоги.

Про візит йдеться у дописі на сторінці Українського католицького університету в Фейсбук.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала УКУ - фото 95635

Богдан Петришак, випускник УКУ, координатор Волонтерського центру розповів як команда університету об’єдналася для допомоги біженцям та для підтримки військових на фронті.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала УКУ - фото 95636

“Дуже важливо, аби ми винесли головні уроки з війни. Бо майбутній мир залежить від того, чи ми засвоїмо ці уроки: що батьки розкажуть про ці події своїм дітям, і які цінності ми закладемо у процес відбудови України”, — зазначила Лариса Ґаладза.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала УКУ - фото 95638

Пані посол є донькою о. Романа Ґаладзи та добродійки Ірини, які є давніми та великими приятелями УКУ. Отець Роман — відомий греко-католицький священик з Канади, церква і спільнота якого в Бремптоні під Торонто може вважатися взірцевою на північно-американських землях. Отець Роман і пані Ірина є поряд зі спільнотою УКУ від самих витоків.

Спільнота УКУ вдячна канадському народові за підтримку України.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала УКУ - фото 95637

Минулоріч пані Лариса була почесною промовицею на випускних урочистостях УКУ.