Посол США відвідала Київську Митрополію ПЦУ

Посол США відвідала Київську Митрополію ПЦУ - фото 1
Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Бріджит Брінк 14 липня у Митрополичому домі – резиденції Предстоятеля ПЦУ зустрілася з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

У зустрічі також взяли участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архиєпископ Євстратій та співробітники Посольства США.

Митрополит Епіфаній привітав пані Брінк з призначенням на посаду.

«Ми вітаємо Вас і бажаємо Божої допомоги у праці. Ми цінуємо ту велику допомогу, яку народ і уряд США надають Україні у боротьбі з російським агресором. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо захистити свободу перед обличчям навали путінської тиранії, яка загрожує не лише Україні, але Європі та всьому світу», – відзначив Предстоятель ПЦУ.

Пані посол подякувала за вітання та підкреслила, що Сполучені Штати Америки засуджують неспровоковану, несправедливу і нічим не виправдану російську агресію.

«Сьогодні знову збільшилося число жертв цієї агресії, загинули мирні мешканці Вінниці. Ми співчуваємо українському народу через цю втрату», – сказала Бріджит Брінк.

Далі у розмові йшлося про наслідки російської агресії для свободи віросповідання, зокрема про порушення прав віруючих на окупованих Росією територіях. Митрополит Епіфаній також розповів про загальну релігійну ситуацію в Україні, про зміни, які в ній сталися за останні місяці, про внутрішні процеси в українському православ‘ї.

На згадку про візит Митрополит Епіфаній подарував пані Брінк видання про Православну Церкву України, а також про відвідини Києва Вселенським Патріархом Варфоломієм у серпні 2021 р.