Посол у Ватикані закликав Папу Франциска відвідати Україну

16 березня, 09:00
Католики
Посол у Ватикані закликав Папу Франциска відвідати Україну - фото 1
Посол України в Ватикані закликав Папу Римського відвідати Україну у зв'язку із скандалом, спричиненим висловами Франциска про "білий прапор". Цей візит буде важливим сигналом не лише для України, але й для всього світу.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на виступ посла України у Ватикані Андрія Юраша на каналі Sky TG24.

"У будь-який час, якщо Святіший Отець вирішить відвідати Україну, це буде дуже важливо не тільки для країни, але це буде сигналом, символом для всього світу", - заявив посол.

Андрій Юраш додав, що пояснення слів Папи Римського з боку кардинала Пароліна було дуже корисним для розуміння позиції Святого Престолу. Водночас Україна не може прийняти "символ білого прапора", однак робить важливі кроки в напрямку миру.

Раніше Папа Римський Франциск в інтерв’ю для швейцарської телерадіокомпанії RSI у контексті війни РФ проти України закликав Україну до переговорів, а також казав про мужність підняти «білий прапор».

Керівник пресслужби Ватикану Маттео Бруні пояснив, що своїми словами щодо України Папа Римський Франциск мав намір «закликати до припинення вогню та відновити сміливість переговорів», але не мав на увазі капітуляцію.

Президент України Володимир Зеленський нагадав понтифіку, що росіяни не йдуть далі Європою лише тому, що їх стримують українські захисники зі зброєю в руках.