Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза провела лекцію студентам  УКУ

07.10.2020, 13:36
Католики
Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза провела лекцію студентам  УКУ - фото 1
Вдруге, у рамках робочого візиту, посол з Канади в Україні Лариса Ґаладза відвідала Український католицький університет, де провела лекцію й поспілкувалася зі студентами економістами, політологами та правознавцями.

Гостю у стінах університету привітав ректор о. д-р. Богдан Прах, який зауважив, що її батько о. Роман, родом з Тернопілля, є великим приятелем навчального закладу, котрий за кожної нагоди приїжджав сюди й навчав студентів.

Про це повідомляє сайт УКУ.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза провела лекцію студентам  УКУ - фото 59599

 

«Ми з великою несподіванкою отримали вістку про те, що пані Лариса, наш друг, була призначена послом Канади в Україні. І зараз ми просимо про те, щоб ви виголосили лекцію для наших студентів. Нам дуже потрібні ці контакти та мудре слово…», – сказав о. д-р. Богдан Прах.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза провела лекцію студентам  УКУ - фото 59600

 

Підтверджуючи слова ректора Лариса Ґаладза додала, що її батьки приїжджають сюди вже близько тридцяти років, з часу, коли в цьому місці діяла ще Львівська богословська академія.

«Для мене УКУ – це частина нашої родини. Я дуже рада тут також з вами бути», – наголосила Посол з Канади.

Опісля було проведено лекцію, що стосувалася співпраці Канади з Україною, яка поєднувала всі інтереси аудиторії. Співдоповідачкою гості була Нікола Кім, яка займає посаду секретаря посольства Канади з політичних питань.

«Нікола – це моя людина, яка є також моєю правою рукою в цій поїздці. Вона дуже пильно стежить за питаннями миру та безпеки в Україні, тому якщо у вас є запитання, то опісля вона зможе відповісти на них. Це і є причиною прийти сюди, щоб дати вам час на спілкування», – представила колегу Лариса Ґаладза.

Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза провела лекцію студентам  УКУ - фото 59601

 

Лекція проводилась англійською мовою, після чого студенти та викладачі університету мали змогу поставити питання, що здебільшого стосувалися політики, військових дій та економічної підтримки України.