Учасники Постійного Синоду УГКЦ відвідали «Реновабіс»

Учасники Постійного Синоду УГКЦ відвідали «Реновабіс» - фото 1
Владики Постійного Синоду УГКЦ 24 травня завітали до м. Франзинг у Німеччині, де зустрілися з керівництвом благодійного фонду «Реновабіс».

Про це повідомили у Департаменті інформації УГКЦ.

Під час зустрічі з керівником фонду о. Томасом Шварцом та його командою сторони проаналізували співпрацю, яка існує між благодійним фондом німецьких католиків і Українською Греко-Католицькою Церквою з 1993 року, та обговорили плани на майбутнє. Єпископи розповіли про сучасні виклики у служінні Церкви і актуальні потреби українського народу на третьому році повномасштабної війни. Вони відзначили важливість присутності священників, особливо у прифронтових зонах та на деокупованих територіях, адже тоді є кому організовувати не лише душпастирське, але й гуманітарне та соціальне служіння.

Блаженніший Святослав подякував керівництву «Реновабісу» за допомогу в розбудові та розвитку структур Української Греко-Католицької Церкви, вишколі священнослужителів, богопосвячених осіб і мирян. «Ви виявляєте велику приязнь і любов до нашої Церкви та українського народу», — наголосив Предстоятель.

Учасники Постійного Синоду УГКЦ відвідали «Реновабіс» - фото 134907

Як вияв вдячності, Глава УГКЦ іменував керівника «Реновабісу» о. Томаса Шварца протоєреєм та уділив йому право носити золотий хрест з прикрасами.

Владика Богдан Дзюрах з нагоди 65-річчя Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії подарував о. Томасу Шварцу пам’ятну медаль та ікону Покрова Пресвятої Богородиці.