Пожежі в Соборі Паризької Богоматері присвятили віртуальну гру

25 червня, 21:01
Світові
Пожежі в Соборі Паризької Богоматері присвятили віртуальну гру - фото 1
Гравці виступають у ролі пожежників і кидають виклик вогню, щоб врятувати святі реліквії та загасити полум'я до того, як час закінчиться.

15 квітня 2019 року у соборі Паризької Богоматері спалахнула пожежа. Це підштовхнуло до масового розгортання пропозицій щодо реконструкції цієї події. На згадку про цю жахливу пожежу зняли французький фільм «Нотр-Дам у вогні» режисера Жан-Жака Анно, який розповідає про події того дня і зусилля людей, які брали участь у порятунку всесвітньо відомої пам'ятки архітектури, пише Designboom. Про це інформує ZN,UA.

Анно вирішив створити спільний проект і ігровою компанією Ubisoft, він виступив із пропозицією створити відеогру як супровід до свого фільму. А тепер, у партнерстві з Pathé Films та самим Анно, Ubisoft офіційно випускає «Врятувати Нотр-Дам у вогні».

«Багатокористувацька віртуальна квест-кімната, в якій гравці виступають у ролі пожежників і кидають виклик вогню, щоб врятувати святі реліквії і згасити полум'я до того, як час закінчиться», — йдеться у матеріалі журналіста Мікеля Репараза, присвяченому його розмові з членами Ubisoft.

Гравці працюють разом, щоб стримати полум'я, вирішити головоломки, щоб знайти Терновий вінок, втекти із собору після обвалення його шпиля та загасити вогонь на дзвіниці.

Віртуальна рятувальна місія — це форма «розваги», що наголошує на історичному значенні собору та необхідності його реконструкції.

Собор Паризької Богоматері є одним із ключових символів Парижа та Європи. Він зводився у період із 1163 по 1345 роки. Щорічно собор відвідували 14 млн людей. Храм відомий у всьому світі значною мірою завдяки однойменному роману одного з головних представників французького романтизму Віктора Гюго.