Позов про анулювання ліцензії каналу «НАШ» за розпалювання релігійної ворожнечі вже в суді

19.09.2021, 13:48
Держава
Позов про анулювання ліцензії каналу «НАШ» за розпалювання релігійної ворожнечі вже в суді - фото 1
Нацрада просить суд анулювати ліцензію на мовлення для телеканалу «НАШ 365». Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Наразі ОАСК вирішує питання щодо відкриття провадження за цим адміністративним позовом.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернулась до суду з таким позовом на підставі рішення про результати позапланової безвиїзної перевірки. У позові йдеться про визнання наявності розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, що були поширені в ефірі ТОВ «Наш 365», повідомляє офіційний сайт ОАСК.

Протягом року до ОАСК надійшло понад 15 позовів щодо оскарження рішень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про призначення чи результати позапланових безвиїзних перевірок телеканалу. На підставі такої інформації у відомстві й просять суд позбавити скандальний телеканал ліцензії.

Як РІСУ інформувала, Нацрада виконувала перевірку етеру за 4 травня 2021 року, коли проросійський політик України Петро Симоненко дозволив собі низку висловлювань на адресу Православної Церкви України, що містять ознаки розпалювання релігійної ворожнечі. Головний комуніст України заяввив, що ПЦУ “розколює Україну”.