«Правий Сектор» закликав бойкотувати мережу заправок, яка фінансує УПЦ МП та партію Шарія

19 вересня, 14:17
Суспільство
«Правий Сектор» закликав бойкотувати мережу заправок, яка фінансує УПЦ МП та партію Шарія - фото 1
Член Проводу "Правого сектору" Василь Лабайчук закликав бойкотувати мережу заправок “БРСМ-нафта” через фінансування нею будівництва храмів Московського Патріархату та партії Шарія.

Джерело: ВолиньPost

Про це йдеться у його відеоблозі.

“Якщо ви або ваші близькі є водіями, власниками автотранспорту – я закликаю вас до бойкоту цієї мережі автозаправних станції (“БРСМ-нафта”- прик. ред), яка на мій погляд, свідомо є інструментом гібридної війни проти України, яка фінансує підрозділи ФСБ - безпосередньо Церкву Московського Патріархату і партію Шарія”, - зазначає у своєму відеоблозі Василь Лабайчук.

За словами Лабайчука, мережа заправок “БРСМ-нафта” та її власник Андрій Біба фінансують будівництво храмів Московського Патріархату там, де колишні громади УПЦ МП перейшли до Православної церкви України.

“Для нас, для “Правого сектору”, це питання принципове - ми доклали дуже багато зусиль, аби кожну з тих громад вирвати з-під впливу московської п’ятої колони. І тут з’являється той, хто цю всю історію псує і допомагає структурам ФСБ повертати свої щупальця в кожну із цих громад, кожне із цих сіл”, - каже член Проводу "Правого сектору".

В якості останніх прикладів Василь Лабайчук наводить будівництво нових храмів Московського Патріархату на Тернопільщині у селах Кути, Башуки, Людвище, Гніздичне.

Як РІСУ інформувала, у середу львівський осередок “Правого сектору” провів мітинг біля заправки “БРСМ-нафта” з вимогою припинити фінансувати будівництво храмів УПЦ МП в Україні.

Журналісти-розлідувачі bihus.info знайшли докази фінансування мережею “БРСМ-нафта” партії Шарія. Також, власник “БРСМ-нафта” Андрій Біба та його дружина Світлана у 2019 році були нагороджені орденами та медалями від Патріарха РПЦ Кирила, зокрема медаллю “Патріарша подяка”.