Правлячий єпископ УГКЦ на австралійській землі відслужив свою першу Літургію

Правлячий єпископ УГКЦ на австралійській землі відслужив свою першу Літургію - фото 1
У день свята Вознесіння владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнської єпархії верховних апостолів Петра і Павла в Австралії, Новій Зеландії і Океанії вперше відслужив Архиєрейську Літургію на австралійській землі. Після прибуття до Австралії, 25 травня, владика Микола перебував на 14-ти денному карантині.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У проповіді владик Микола наголосив, що "празник Вознесіння Господнього на перший погляд виглядає сумним, бо Христос у видимий спосіб залишає апостолів; але одночасно є і радісним святом, бо Господь показує головну мету нашого життя, яким є небо. Слід пам'ятати, що в дорозі до неба ми не самі - Господь є з нами в Своєму Слові та в Святих Тайнах".

На завершення владика Микола звернувся до всіх вірних зі словами вдячності за молитву та підтримку. Всі присутні могли після Літергії поспілкуватися зі своїм єпископом.

Нагадаємо, 7 червня 2020 року чин архиєрейської хіротонії правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Миколи Бичка для українців Австралії, Нової Зеландії, та країн Океанії здійснив Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав. Хіротонія відбулася в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові.

Перед тим через пандемію коронавірусу, щоб не наражати людей на небезпеку, було змінено дату його хіротонії, яка попередньо планувалася на 26 квітня 2020 року.