• Головна
  • Новини
  • Православна Церква України засудила напад на храм УПЦ МП у Сумах...

Православна Церква України засудила напад на храм УПЦ МП у Сумах

19.01.2019, 10:02
Православна Церква України засудила напад на храм УПЦ МП у Сумах - фото 1
Православна Церква України висловила категоричне засудження злочину, який стався у Сумах, коли до храму УИЦ МП вкинули піротехнічним засобом для гри в страйкбол.

Православна Церква України висловила категоричне засудження злочину, який стався у Сумах, коли до храму УПЦ МП вкинули піротехнічний засіб для гри в страйкбол.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці ПЦУ.

«Особисто Предстоятель Блаженнійший Митрополит Епіфаній, інші офіційні представники Церкви, і до Об‘єднавчого Собору, і після нього багато разів наголошували на неприпустимості актів насильства на ґрунті міжконфесійних відносин, підкреслюючи, що церковне єднання повинне відбуватися добровільно та в мирний спосіб.

Разом з тим відомо, що дотепер на замовлення з держави-агресора в Україні не раз вчинялися провокаційні дії, спрямовані на розпалювання релігійної чи національної ворожнечі. Низку таких злочинів розкрито і доведено, що їхні замовники знаходяться за кордоном.

Сподіваємося, що правоохоронці знайдуть і притягнуть винних у злочині, вчиненому сьогодні в Сумах, до відповідальності. А всім, хто стоїть за цим злочином, незалежно від того, якими мотивами вони керувалися, маємо нагадати, що вони вчинили великий гріх, відповідальність за який лягає на них перед Богом», - зазначають у ПЦУ.