Православні і греко-католики освятили місце під будівництво військового храму
18.06.2025, 17:59
Суспільство
У Центрі спецпризначення “Омега” звершено чин освячення місця під будівництво храму на честь Вознесіння Господнього.
Повідомляють у Департаменті військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.
У заході взяли участь начальник ЦСП “Омега” генерал-майор Павло Яцюк, керівники ЦСП “Омега”, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр Драбинко (ПЦУ), митрополит Черкаський Іван Яременко (ПЦУ), заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ отець Олег Ладнюк, СДБ, та військові капелани.
Митрополит Олександр передав Центру ікону з часточками святих мощів Юрія Переможця та Дмитра Солунського.