Православні і греко-католики освятили місце під будівництво військового храму

Православні і греко-католики освятили місце під будівництво військового храму - фото 1
У Центрі спецпризначення “Омега” звершено чин освячення місця під будівництво храму на честь Вознесіння Господнього.

Повідомляють у Департаменті військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

У заході взяли участь начальник ЦСП “Омега” генерал-майор Павло Яцюк, керівники ЦСП “Омега”, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр Драбинко (ПЦУ), митрополит Черкаський Іван Яременко (ПЦУ), заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ отець Олег Ладнюк, СДБ, та військові капелани.

Митрополит Олександр передав Центру ікону з часточками святих мощів Юрія Переможця та Дмитра Солунського.