"Православний активіст" і депутат Держдуми РФ хоче заборонити незаміжнім росіянкам їздити до Туреччини

19 жовтня, 09:45
Суспільство
"Православний активіст" і депутат Держдуми РФ хоче заборонити незаміжнім росіянкам їздити до Туреччини - фото 1
Депутат Держдуми РФ Віталій Мілонов закликав заборонити незаміжнім росіянкам виїзд до Туреччини, оскільки місцеві чоловіки "там поводяться негідно".

Про це повідомляє Портал-Credo.

«Дуже часто є проблема, що багато російських дівчат абсолютно не розуміють, коли піддаються на залицяння турецьких звабників. Вони співають пісні про велике кохання, а потім дитина виявляється у власності у цього турецького паші, а мама зовсім безправна. Тому, природно, я б незаміжнім дівчатам заборонив їздити до Туреччини. Щоб їх ніхто не спокушав і не підпоював паленим алкоголем, тому що там алкоголь небезпечний. Вони алкоголь возять з Північного Кіпру, там роблять його з денатурату. Дуже багато скарг від жінок, які опинилися у стані сп'яніння з "все включено" (all inclusive), і тепер не можуть побачити дитину», - сказав Мілонов.

Раніше вважалося, що Віталій Мілонов спеціалізується виключно на ЛГБТ-тематиці: він ініціював відповідний репресивний закон, ще будучи депутатом Законодавчих зборів Петербурга, викрикував лайливі гасла проти ЛГБТ на масових заходах, ходив до закладів відповідного профілю. У свій час він поєднував своє активне "геєборство" зі служінням паламарем в РПЦ.