Представник Архиєпископа Кіпру візьме участь у святкуванні Дня Хрещення Руси-України разом з ПЦУ

27 липня 2021 р. у Синодальній залі Митрополичого дому Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній прийняв митрополита Кіринейського Хризостома, який з благословення  Архиєпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома ІІ прибув до Києва на святкування дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та 1033-ліття Хрещення Руси-України.

На зустрічі також був присутній заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архиєпископ Євстратій, інформує офіційний сайт ПЦУ.

Як йдеться у повідомленні, від імені Архиєпископа Кіпру митрополит Хризостом передав теплі вітання і найкращі побажання, а також символічний подарунок – художнє зображення освяченого нещодавно кафедрального собору Кіпрської Церкви.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній привітав митрополита Хризостома з прибуттям на святкування та поділився добрими враженнями від перебування на Кіпрі у 2016 р., зокрема – від спілкування з Блаженнійшим Предстоятелем Церкви Кіпру Архієпископом Хризостомом.

На пам’ять про візит Блаженнійший владика подарував гостю панагію, а також книгу про два роки розвитку Православної Церкви України.

27 і 28 липня представник Кіпрської Церкви візьме участь у молитві та богослужінні з нагоди свят.