Представники Церков України відповіли Президенту на питання про легалізацію медичного канабісу

20.10.2020, 09:13
Держава
Зустріч  ВРЦіРО з Володимиром Зеленським  відбулася 19 жовтня на запрошення Президента.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій обговорила з Президентом України найактуальніші проблеми суспільства.

Представники Церков України відповіли Президенту на питання про легалізацію медичного канабісу - фото 60247

 

Відповідаючи на питання В. Зеленського, члени Ради Церков зауважили, що будь-яке рішення щодо порядку використання марихуани (канабісу) в медичних цілях не повинне мати наслідком легалізацію поширення наркотичних речовин.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Представники Церков наголосили, що медична практика використання таких речовин завжди пов‘язана з обмеженнями і контролем, які мають і надалі поширюватися на так звані “легкі наркотики”, які мають шкідливу дію не меншу, ніж інші наркотичні препарати.

Антонюк Валерій, голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн баптистів з цього приводу сказав:

"Питання легалізації канабісу у медичних цілях нашим суспільством сприймається досить неоднозначно. І цьому є вагомі причини. Небезпека полягає в тому, що турбота про хворих може перетворитися у банальне поширення наркотичних препаратів. Це є небезпекою особливо для молодого покоління. Як християни, ми говоримо про неприпустимість такої легалізації".

Нагадаємо, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій ініціювала зустріч із Президентом України ще у червні цього року. До обговорення пропонувались питання необхідності формування державної сімейної політики, протидії домашньому насильству, яке збільшилося в умовах запровадженого в Україні карантину, та проблематика комерційного сурогатного материнства.