Представники скаутських організацій передали президенту Вифлеємський вогонь
Про це повідомляє офіційний сайт президента.
"Щороку приймаємо Вифлеємський вогонь миру від представників скаутських організацій України, і сьогодні продовжили цю традицію. Це важливий символ добра та єдності, який зараз має особливе значення. Далі вогонь передадуть нашим захисникам і захисницям, у лікарні, школи, церкви та рятувальникам. Дякую всій скаутській спільноті за ваше служіння, за допомогу нашим людям тут, в Україні, і за кордоном", — написав Зеленський у ФБ.

У зустрічі взяли участь представники всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національна організація скаутів України", молодіжної організації "Пласт — Національна скаутська організація України" та громадської організації "Асоціація гайдів України".
