• Головна
  • Новини
  • Представники УПЦ у Єрусалимі зустрілися з Патріархом Феофілом ІІІ...

Представники УПЦ у Єрусалимі зустрілися з Патріархом Феофілом ІІІ

05.01.2012, 09:16
З благословення Митрополита Володимира 1-3 січня офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі із головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архиєпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром відвідала Святу Землю.

З благословення Митрополита Володимира 1-3 січня офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі із головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архиєпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром відвідала Святу Землю. Про це інформує офіційний сайт УПЦ.

2 січня архиєпископ Олександр звершив Літургію у Горненському  жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Казанська».  Цього ж дня відбулася зустріч представників УПЦ з Патріархом Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофілом ІІІ. У ході зустрічі Патріарх привітав прочан із України та через них передав Предстоятелю Української Православної Церкви до лікарняної палати ікону Різдва Христового із побажаннями найскорішого одужання. Також сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Архиєпископ Олександр із супроводжуючими особами відвідали храм Гробу Господнього, Гефсиманію, Єлеонський Спасо-Вознесенський жіночий монастир, де молитовно вклонилися місцевим святиням. 

3 січня архиєпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні архиєпископа Йорданського Феофілакта звершив Літургію у Печері Різдва Христового у Віфлеємі.

Того ж дня офіційна делегація УПЦ повернулася до Києва.