Представники ВРЦіРО зустрілися з командою американського фонду "Разом"

Представники ВРЦіРО зустрілися з командою американського фонду "Разом" - фото 1
20 червня 2024 року представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) в Києві зустрілися з командою фонду "Разом" (США).

Учасники зустрічі обговорили низку питань щодо подальшої співпраці та важливості продовження адвокації України на міжнародному рівні, зокрема, продовжувати свідчити щодо російської агресії проти України, стосовно релігійних переслідувань на тимчасово окупованих територіях України, про наслідки просування ідеології «русміру», тощо. Про це інформує офіційний сайт ВРЦіРО.

Сторони обмінялися думками щодо здійснення заходів стосовно протидії поширенню у світі неправдивої інформації про Україну, яку розповсюджує Росія та російські конфесії (РПЦ, протестанти, мусульмани та інші).

Під час зустрічі представники ВРЦіРО та фонду «Разом» торкнулися питань діяльності українських конфесій в духовній та соціально-гуманітарній сферах.

Було зазначено, що особливої уваги в контексті цього потребує організація і забезпечення допомоги в реабілітації військових та цивільних осіб з урахуванням досвіду України та інших країн.

Зі сторони Ради Церков в зустрічі взяли участь Головуючий у ВРЦіРО, президент УБТ Григорій Комендант, митрополит ПЦУ Євстратій, єпископ РКЦ Віталій Кривицький, верховний муфтій України ДУМУ Ахмед Тамім та інші представники церков і релігійних організацій.