• Головна
  • Новини
  • Предстоятель Епіфаній: «Двері нашої Церкви відкриті для всіх»...

Предстоятель Епіфаній: «Двері нашої Церкви відкриті для всіх»

15.12.2018, 18:29
Предстоятель  Епіфаній: «Двері нашої Церкви відкриті для всіх» - фото 1
Новобраний Предстоятель Української Помісної Автокефальної Православної Церкви Епіфаній (Думенко) закликав усіх православних в Україні єднатися довкола нової Церкви. Про це першоєрарх заявив на Софіївському Майдані у своїй першій промові у якості Предстоятеля.

Новообраний Предстоятель Української Помісної Автокефальної Православної Церкви Епіфаній (Думенко)  закликав усіх православних в Україні єднатися довкола нової Церкви. Про це першоєрарх заявив на Софіївському Майдані у своїй першій промові у якості Предстоятеля.

Епіфаній_виступ.jpeg

«Двері нашої Церкви відкриті для всіх. Ми закликаємо до єднання, бути у цій визнаній єдиній помісній українській Православній Церкві», - заявив він.

«Переконаний, що Православна Церква, єдина і визнана, вірою і правдою, служитиме своєму українському народові, молитиметься і вестиме його шляхом спасіння», - додав першоєрарх.

Митрополит Епіфаній заявив, що у духовенства нової Церкви попереду багато роботи.

«Ми повинні завершити справу єднання українського православ’я, плекати нашу українську богословську освіту і науку, молитись за  припинення війни та за панування в Україні справедливого миру. Нехай нам у цьому допоможе Господь», - наголосив  Предстоятель.