У ПЦУ розповіли про інцидент у Красилові під час поховання Героя

У ПЦУ розповіли про інцидент у Красилові під час поховання Героя - фото 1
У Красилові на Хмельниччині шанувальники УПЦ МП продемонстрували свою незгоду з Православною Церквою України.

Відповідне відео розповсюдила в Twitter користувачка Аліна Ерофєєва, передає LB.ua.

Деякі прихильники УПЦ МП зібралися біля входу в храм і кричали “ганьба”.

Місцеві активісти заявили, що шанувальники УПЦ МП вирішили скористатися панахидою за загиблим воїном Іваном Кушніруком, аби продемонструвати свою незгоду з Православною Церквою України.

Настоятель Свято-Вознесенського храму УПЦ МП Віталій Дунець прокоментував інцидент. Він пояснив що конфлікт стався через події, коли громада ініціювала перехід храму до ПЦУ. Також він заявив, що віряни, які зібралися біля храму, кричали "ганьба" представникам місцевої влади.

"З освистуванням родини Захисника, ясно, це не має взагалі нічого спільного. Його відспівали ще вранці, в це все було ввечері", - пояснив він.

У Красилівській міській раді розповіли, що загиблий воїн віддав своє життя під час наступу ЗСУ. Йому було 40 років. Вдома в нього залишилися мати, дочка, дружина та брат із сестрою.

Спочатку прощання з ним провели на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України. Жителі красилівської громади зустріли труни з загиблим героєм “живим” коридором, навколішки. Тільки після цього його побратими та родичі відправилися на панахиду до Свято-Троїцького храму.

Зазначимо, що 11 квітня в Красилові понад 1500 парафіян – членів релігійної громади проголосували за перехід Свято-Воскресенського храму УПЦ МП до ПЦУ.