Предстоятель ПЦУ привітав Вселенського Патріарха з 84-річчям

Предстоятель ПЦУ привітав Вселенського Патріарха з 84-річчям - фото 1
Предстоятель ПЦУ привітав Вселенського Патріарха Варфоломія з 84-річчям, день народження якого випадає на 29 лютого.

"Сердечні вітання Його Всесвятості з нагоди 84-ї річниці початку його земного шляху! Від повноти Православної Церкви України та від себе особисто щиро бажаю Патріарху Варфоломію міцного здоров’я, примноження духовних і тілесних сил, успіхів у численних трудах та всіляких благ від Бога", - написав Митрополит Епіфаній.

Він подякував Вселенському Патріарху за відновлення історичної справедливості, відновлення духовного зв’язку між дочірньою Церквою в Києві та Константинополем - Церквою-Матірю.

"Ми вдячні за те, що завдяки його батьківській турботі і жертовності Українська Церква перегорнула сторінку розділень та неканонічного поневолення, отримавши довгоочікуваний Томос про автокефалію і визнання, як рівноправна Помісна Церква.

Ми вдячні Патріарху Варфоломію за чітку й принципову позицію щодо підтримки України, яка нині переживає страшні випробування війною. Ми високо цінуємо турботу Матері-Церкви Константинопольської, яка виявляється через молитву за Україну і наш народ, через гуманітарну та матеріальну допомогу постраждалим. Вдячні за свідчення істини перед світом і публічне викриття та осудження російської агресії, яку Вселенський Патріарх чітко окреслив як зло, як «диявольську війну»", - наголоисив Предстоятель ПЦУ.