Предстоятель ПЦУ провів зустріч з представником спільноти Тезе

07 травня, 12:00
Православні
Предстоятель ПЦУ провів зустріч з представником спільноти Тезе - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 6 травня 2022 року в Митрополичому домі – резиденції Предстоятеля Православної Церкви України провів зустріч з представником спільноти Тезе братом Бенуа. У зустрічі також взяв участь клірик Спасо-Преображенського собору м. Києва протоієрей Андрій Дудченко.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, сторони обговорили питання соціального служіння, волонтерства, гуманітарні проекти, а також спільні проекти для української молоді.

Брат Бенуа поділився враженнями від зустрічі з представниками Церков та українською молоддю, яка відбулася у Львові, а також засвідчив молитовну підтримку їхньої спільноти в цей нелегкий час війни Росії проти України.

Додамо, Тезе (Taizé) – міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе у Франції. Заснована 1940 року братом Роже, який залишався її головою аж до своєї смерті 16 серпня 2005 року. Спільнота організовує щорічні зустрічі у різних європейських містах, тисячі молодих паломників відвідують село Тезе у Франції.

Молитва Тезе має свій унікальний характер, творячи новий стиль церковної музики. Пісні Тезе побудовані на коротких фразах із Псалмів та інших книг Святого Письма, які повторюються кілька разів, створюючи особливий молитовний дух.

Читайте також: Брати з Тезе під звуки сирен молилися зі студентами УКУ