Предстоятель ПЦУ відвідав Бучу

07 квітня, 09:27
Православні
Предстоятель ПЦУ відвідав Бучу - фото 1
У Бучі відбулася зустріч із Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Про це 5 квітня повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Бучанську міську раду.

Зазначається, що у зустрічі взяли участь бучанці, які активно сприяли процесу духовної деокупації громади від Московського Патріархату.

“На запрошення предстоятеля автокефальної Православної Церкви України, на зібрання завітали секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський, начальник архівного відділу Ігор Бартків, В’ячеслав Кухаренко, Іван Лисенко та Леонід Черкаський. На зустрічі оголосили, що у Бучанській громаді більше не залишилося жодної парафії Московського Патріархату, що фактично завершує процес духовної деокупації громади”, – йдеться у повідомленні.

Втім, ще залишились питання, які потребують вирішення. Зокрема, це аспекти перехідного періоду, а також нестачі священиків. Про розв’язання проблем ішлося на зустрічі представників ініціативної групи із Митрополитом Епіфанієм.

“Під час зустрічі також обговорили подальшу співпрацю між місцевою владою, громадськими організаціями, Церквою у напрямку національно-патріотичного виховання дітей і молоді, а також залучення благодійних організацій для сприяння відбудові храмів, що були пошкоджені внаслідок військової агресії” – зауважують у міській раді.

Окрім того, йшлося про необхідність будівництва каплички за запитом релігійної громади у мікрорайоні Склозавод. Під час зустрічі було досягнуто згоди щодо напрацювання дорожньої карти для такого будівництва.