Предстоятель ПЦУ відвідав звільнені від рашистів Бучу, Ірпінь та Гостомель

Предстоятель ПЦУ відвідав звільнені від рашистів Бучу, Ірпінь та Гостомель - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Бучу, Ірпінь та Гостомель. Він звершив Панахиду біля братніх могил закатованих українців, а також підтримав і поспілкувався з мешканцями, які вижили.

Предстоятель ПЦУ передав їм допомогу, благословив і помолився, аби Господь зміцнив їхні духовні й тілесні сили, щоби вони витримали всі випробування, які їм довелося пережити. Про це йдеться на сторінці ПЦУ у Фейсбук.

Також Митрополит Епіфаній помолився за якнайшвидше завершення війни і наближення часу перемоги.

Благословляючи наших воїнів і захисників, Предстоятель зазначив: "Ви – справжні герої, оборонці, миротворці, і Бог на вашому боці. Нехай Господь, Його Пречиста Матір і всі святі землі української й надалі вас захищають від ворогів видимих і невидимих, оберігають вас від ран смертельних і небезпечних, наближають перемогу і справедливий мир, щоби цілими та здоровими ви змогли повернутися додому, до своїх родин".

Захисники прийняли в дарунок від Предстоятеля іконки Покрова Пресвятої Богородиці, святителя Миколая Чудотворця, а також молитовники.

Митрополита Епіфанія супроводжували намісник Свято-Феодосіївського ставропігійного монастиря архімандрит Макарій (Папіш), настоятель храму Малої (Теплої) Софії протоієрей Петро Ландвитович та настоятель храму святого апостола Андрія Першозваного у м. Буча протоієрей Андрій Галавін.