Предстоятель ПЦУ відзначив творців Закону «Про Службу військового капеланства»

Предстоятель ПЦУ відзначив творців Закону «Про Службу військового капеланства» - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 14 грудня прийняв у своїй резиденції групу народних депутатів України, котрі працювали над Законом «Про Службу військового капеланства», який нещодавно був прийнятий парламентом.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

У зустрічі також взяли участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, речник Київської Митрополії архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій та заступники голови СУВД протоєрей Леонтій Никитенко і протоєрей Костянтин Холодов.

Предстоятель ПЦУ обговорив з гостями особливості прийнятого закону та механізми його застосування, а також відзначив Олександра Завітневича, Романа Костенка, Людмилу Марченко, Соломію Бобровську, Святослава Юраша, Ростислава Тістика, Оксану Савчук, Поліну Компанець, протоєрея Леонтія Никитенка і протоєрея Костянтина Холодова високими церковними нагородами.

«Щоб мати змогу підтримувати наших воїнів і додати їм сили, потрібен був цей закон. Він накреслює новий вектор розвитку капеланського служіння, надихає ще активніше боротися й протистояти ворогу захищаючи Батьківщину. Тож дякую усім, хто долучився до його створення і прийняття, – сказав Митрополит Епіфаній.