Предстоятель ПЦУ з представниками КМДА обговорив функціонування інфраструктури в умовах атак російських окупантів

27.10.2022, 10:30
Держава
Предстоятель ПЦУ з представниками КМДА обговорив функціонування інфраструктури в умовах атак російських окупантів - фото 1
Митрополит Епіфаній 26 жовтня 2022 року прийняв у Митрополичому домі заступника генерального директора Київводоканалу, депутата Київської міської ради Вадима Сторожука та заступника директора Департаменту комунальної власності міста Києва Юрія Берегового.

За повідомленням пресслужби ПЦУ, Митрополит Епіфаній поспілкувався з гостями про функціонування столичної інфраструктури в умовах цинічних атак російських окупантів на цивільні об’єкти систем життєзабезпечення.

Окрім того, Митрополит відзначив Вадима Сторожука та Юрія Берегового церковними нагородами.

«Коли ми перебуваємо в єдності, до якої закликає нас Господь, тоді ми сильні й здатні досягати перемоги. Наша славний Київ встояв під натиском навали ворога завдяки нашим військовим, згуртованості простих мешканців і небесній допомозі покровителя столиці – архистратига Божого Михаїла. Тож ми і надалі, кожний на своєму місці, маємо зі щирою молитвою докладати усіх зусиль задля захисту Батьківщини та її мешканців», – сказав Митрополит Епіфаній під час зустрічі.