• Головна
  • Новини
  • Православні
  • ПЦУ
  • Предстоятель ПЦУ зустрівся з делегацією Олександрійського Патріархату, яка прибула на святкування 1033-ліття Хрещення Руси-України...

Предстоятель ПЦУ зустрівся з делегацією Олександрійського Патріархату, яка прибула на святкування 1033-ліття Хрещення Руси-України

Предстоятель ПЦУ зустрівся з делегацією Олександрійського Патріархату, яка прибула на святкування 1033-ліття Хрещення Руси-України - фото 1
27 липня 2021 р. Митрополит Київський і всієї України Епіфаній прийняв делегацію Олександрійського Патріархату, яка з благословення Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора прибула до Києва на святкування дня пам’яті святого рівноапостольного князя Київського Володимира і 1033-ліття Хрещення Руси-України.

Предстоятеля другого за честю Олександрійського Патріархату представляють патріарший вікарій єпископ Вавилонський Феодор та архимандрит Георгій, повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

На зустрічі також був присутній заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Як йдеться у повідомленні, від імені Патріарха Феодора єпископ Вавилонський передав теплі вітання і найкращі побажання та ікону святого великомученика Георгія Переможця. Також члени делегації подарували Митрополиту Епіфанію пастирський посох, виготовлений у Єгипті.

Предстоятель Православної Церкви України висловив вдячність Папі і Патріарху Олександрійському Феодору.

На пам’ять про візит гості отримали панагію і хрест з дарчим написом Київського Митрополита.

27-28 липня 2021 р. делегація Олександрійського Патріархату візьме участь у святкових богослужіннях у Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва.