Предстоятель ПЦУ зустрівся з делегацією Українського Біблійного товариства та Всесвітнього об’єднання Біблійних товариств

22 червня, 12:55
Православні
Предстоятель ПЦУ зустрівся з делегацією Українського Біблійного товариства та Всесвітнього об’єднання Біблійних товариств - фото 1
Митрополит Епіфаній 21 червня 2022 року прийняв у своїй резиденції – Митрополичому домі керівництво Українського Біблійного товариства та представників Всесвітнього об’єднання Біблійних товариств.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, до складу делегації, яка завітала до Предстоятеля помісної Української Православної Церкви увійшли президент Українського Біблійного товариства Григорій Комендант, заступник генерального секретаря Українського Біблійного товариства Анатолій Райчинець, директор зовнішньої місії Норвезького Біблійного товариства Бернт Грегер Олсен, генеральний секретар Християнської Ради Норвегії Ергард Хермансен та завідувач кафедри богослів’я магістратури Української євангельської теологічної семінарії Федор Райчинець.

Під час зустрічі йшлося про перспективи співпраці у галузі видання й розповсюдження Священного Писання, а також про гуманітарні та інші суміжні питання.

Його Блаженство позитивно оцінив попередній досвід співробітництва з Українським Біблійним товариством та висловив надію на його плідне продовження, зокрема і з Норвезькою стороною.

«Завдяки співпраці з Українським Біблійним товариством стало можливим видання молитовників для українських воїнів-захисників та іншої літератури, яка особливо потрібна людям в час цієї страшної війни, вчиненої російськими загарбниками. Переконаний, що цю добру справу варто продовжувати, адже Слово Боже подає розраду, заспокоює та втішає тих, хто переживає жахіття війни», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.