Предстоятель ПЦУ зустрівся з політиками та діячами культури

Предстоятель ПЦУ зустрівся з політиками та діячами культури - фото 1
Предстоятель помісної Української Православної Церкви 5 лютого 2021 року зустрівся з українським політиком і державним діячем Олександром Турчиновим. У зустрічі також взяли участь Павло Бойченко, Олександр Дубовий та протоєрей Петро Ландвитович.

На початку спілкування гості привітали Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з нещодавньою річницею інтронізації та Днем народження.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, сторони обговорили питання популяризації у суспільстві традиційних сімейних цінностей та виховання майбутнього покоління через викладання предметів духовно-морального спрямування.

Предстоятель ПЦУ зустрівся з політиками та діячами культури - фото 66326

 

Цього ж дня до Предстоятеля помісної Української Православної Церкви завітали український політик Тарас Довгий, генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська й українські художники Олександр Пігарьов і Олексій та Віктор Григорови.

Митрополит Епіфаній отримав привітання з нагоди нещодавньої річниці інтронізації та Дня народження, а також, як сказано у повідомленні, обговорив з гостями низку актуальних питань.