Предстоятель ПЦУ зустрівся з послом Італії в Україні

Предстоятель ПЦУ зустрівся з послом Італії в Україні - фото 1
У ході зустрічі 19 липня Митрополит Епіфаній обговорив з послом Італійської Республіки в Україні П’єром Франческом Дзадзозом низку актуальних питань.

За повідомленням пресслужби ПЦУ, зокрема, мова йшла про триваючий повномасштабний російський напад на Україну, міжрелігійні та міжконфесійні взаємовідносини й соціально-політичну ситуацію в нашій державі, гуманітарні проекти, роль Церкви у суспільних процесах та згубну ідеологію «русского міра».

П’єр Франческо Дзадзо розповів Його Блаженству про зусилля, яких докладає Італія для сприяння Україні та біженцям з нашої держави, які знайшли прихисток на італійській землі.

Митрополит Епіфаній подякував послу за допомогу з боку італійського народу, яка особливо цінна у цей непростий час.

«Ми повинні боротися, щоби присікти це зло раз і на завжди, зупинивши його тут, в Україні. Тож ми надзвичайно вдячні за всебічну підтримку і просимо посилювати допомогу нашій державі. Українці духовно сильні, це очевидно вже для усіх, однак нашим захисникам необхідна сучасна техніка, щоби боронити Батьківщину. Світ має об’єднатися для захисту правди в Україні», – сказав Митрополит Епіфаній.