Предстоятель ПЦУ зустрівся з послом Японії

16 вересня, 11:02
Україна і світ
Предстоятель ПЦУ зустрівся з послом Японії - фото 1
До резиденції Митрополита Київського і всієї України ПЦУ Епіфанія 15 вересня 2021 року завітав Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Такаші Кураї разом із дружининою пані Ріеко.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії ПЦУ.

Під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань. Зокрема, мова йшла про напрямки взаємодії між Україною та Японією, Євроатлантичний вектор розвитку нашої держави та міжнародну ситуацію в азійському регіоні. Особливу увагу було також приділено триваючій російській агресії проти України.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви зазначив, що агресор намагається цілковито витіснити ПЦУ із тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму, оскільки розуміє, що ми є також і основним осередком українства там.

«Ми говорили і будемо завжди повторювати – Крим і Донбас окуповано незаконно. Не може бути й мови про можливість визнання такого протиправного акту, адже це призведе до руйнації усієї міжнародної системи цінностей та правил», – сказав Митрополит ПЦУ.

На завершення зустрічі Митрополит Епіфаній подякував високоповажним гостям за візит та постійну підтримку України з боку Японії.