Предстоятель ПЦУ зустрівся з представниками благодійної фундації та Українського Біблійного товариства

23 березня, 11:58
Православні
Предстоятель ПЦУ зустрівся з представниками благодійної фундації та Українського Біблійного товариства - фото 1
До резиденції Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви 22 березня 2023 року завітали виконавчий директор міжнародної благодійної організації «The Outreach Foundation» д-р Марк Міллер (Пресвітеріанська Церква США), представник фундації д-р Томас Бун (Пресвітеріанська Церква США), генерал збройних сил США  у відставці Віктор Петренко, президент «College of Theology and Social Sciences» д-р Пітер Новак (Варшава, Польща), голова Українського Біблійного товариства Григорій Комендант, його заступник Анатолій Райчинець та ректор Української євангельської богословської семінарії Іван Русин.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Митрополит Епіфаній обговорив з гостями підтримку нашої держави з боку світового співтовариства, зокрема через гуманітарні проєкти, а також поширення у світі правди про Україну і триваючу російську агресію.

«Україна зараз неабияк потребує допомоги у різноманітних галузях. Тож ми дякуємо за вже зроблене для нас і просимо про подальшу підтримку. З допомогою Божою та підтримкою усіх людей доброї волі ми зможемо захистити правду та досягнути справедливого миру», – зазначив Його Блаженство.

Також під час зустрічі йшлося про релігійну ситуацію в нашій державі.