Предстоятель ПЦУ зустрівся з заступниками Міністра внутрішніх справ

29 вересня, 13:45
Держава
Предстоятель ПЦУ зустрівся з заступниками Міністра внутрішніх справ - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 28 вересня 2022 року прийняв у своїй резиденції заступників Міністра внутрішніх справ Катерину Павліченко і Богдана Драп‘ятого.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

У зустрічі також взяли участь єпископ Одеський і Балтський Афанасій, директор Департаменту моніторингу дотримання прав людини МВС Ірина Зелена, секретар Одеської єпархії протоієрей Теодор Оробець та капелан Одеської єпархії по співпраці з МВС протоієрей Роман Дорош.

Під час спілкування йшлося про співпрацю у запобіганні та протидії проявам домашнього насильства, спільні інформаційні заходи щодо боротьби з торгівлею людьми, духовну підтримку працівників МВС і членів їх родин, зокрема тих, чиї близькі наразі перебувають у полоні російських окупантів.

«Ми відкриті й прагнемо сприяти та допомагати нашій державі у цей нелегкий час. Лише усі разом і з Божою допомогою ми зможемо досягнути перемоги, повернути наших захисників з полону, відродити усе зруйноване ворогом та боротися з негативними соціальними явищами», – зазначив Його Блаженство.