Предстоятель УПЦ МП очолив хіротонію єпископа Гостомельського

Предстоятель УПЦ МП очолив хіротонію єпископа Гостомельського - фото 1
Митрополит Онуфрій 4 січня 2023 року очолив Літургію у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Під час Літургії звершили хіротонію архимандрита Аркадія (Демченка) в єпископа Гостомельського, вікарія Київської митрополії. Синод обрав нового єпископа на останньому засіданні 20 грудня 2022 року.

Предстоятелю УПЦ МП співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополити, архієпископи та єпископи УПЦ, духовенство обителі та гості у священному сані.

"За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому", йдеться у повідомленні УПЦ МП.

Після Літургії відбувся чин вручення архиєрейського жезла. Аркадій подав вірянам своє перше архипастирське благословення.