Предстоятель УПЦ МП освятив пам’ятний хрест на спомин загиблих у Бучі

20.06.2022, 08:57
Культура
Предстоятель УПЦ МП освятив пам’ятний хрест на спомин загиблих у Бучі - фото 1
Митрополит Онуфрій 19 червня звершив Літургію та підніс заупокійні молитви за загиблими у Бучі.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

У Бучі Предстоятель УПЦ МП звершив заупокійну літію на цвинтарі, де поховали місцевих жителів, які загинули під час бойових дій та російської окупації. Він поклав квіти до могил загиблих. Згодом відправив Літургію у храмі святих апостолів Петра і Павла.

Під час Богослужіння молились за мир на українській землі, позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки.

Також піднесли молитви за упокій душ мешканців Бучі, які загинули, воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину та всіх невинно вбитих у час війни.

Після Літургії Митрополит Онуфрій освятив пам’ятний хрест, встановлений на подвір’ї храму на спомин мирних мешканців м. Бучі, які загинули у лютому – квітні 2022 року. Після освячення та заупокійної літії першоєрарх виголосив слово. Він вклонився мешканцям Бучі, які перетерпіли жахи війни і вижили, за їхню любов до Бога і ближнього, за те, що вони не озлобились.

«Бажаю вам доброго здоров’я, – сказав Предстоятель насамкінець, – щоб ви в радості проводили своє життя, щоб відродили своє місто, щоб тут знову все зацвіло і ви зацвіли радістю, і ваші дітки росли щасливі і Богом благословенні».

9 березня храм апостолів Петра і Павла в Бучі постраждав у результаті обстрілів. Був пошкоджений купол храму, розстріляно вікна, зруйновані колодязь та адміністративні будівлі на території церкви.