• Головна
  • Новини
  • Католики
  • УГКЦ
  • Прем’єр-міністр підтримав пропозицію Глави УГКЦ, щоб темою першого уроку 1 вересня був здоровий спосіб життя в умовах пандемії...

Прем’єр-міністр підтримав пропозицію Глави УГКЦ, щоб темою першого уроку 1 вересня був здоровий спосіб життя в умовах пандемії

31.08.2020, 08:50
Католики
1 вересня у школах України відбудеться перший урок на тему: “Здоров’я – найцінніший скарб життя”. І мало хто знає, що таку ідею подав прем’єр-міністру України Денисові Шмигалю Глава УГКЦ Патріапрх Святослав під час зустрічі 19 серпня.

Прем’єр-міністр підтримав пропозицію Глави УГКЦ, щоб темою першого уроку 1 вересня  був здоровий спосіб життя в умовах пандемії - фото 57750

 

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, у розмові з Патріархом Святославом Прем’єр-міністр зазначив, що йому відомий позитивний досвід навчального процесу в приватних католицьких школах Івано-Франківська, тому від католицьких шкіл і дитсадків очікує доброго прикладу для державних навчальних закладів. Денис Шмигаль тоді підтримав пропозицію Блаженнішого Святослава, щоб темою першого уроку нового навчального року зробити здоровий спосіб життя в умовах пандемії.

Додамо, що напередодні початку нового навчального року Блаженніший Святослав зустрівся із керівниками католицьких навчальних закладів. Зустріч відбулася в онлайн-режимі.

Блаженніший Святослав привітав усіх з початком нового навчального року. Глава Церкви висловив думку про важливість спілкуватися та обмінюватися думками, щоби бути сильнішими і знаходити відповіді на непрості питання в умовах пандемії COVID-19 і поділився досвідом обговорення сучасної ситуації на найвищому рівні.

«На рівні УГКЦ, – зауважив Блаженніший Святослав, – з боку Комісії освіти і виховання та Комісії охорони здоров’я бажаємо допомогти католицьким закладам освіти якнайкраще і якнайбезпечніше почати навчальний рік. Як Глава Церкви, готовий послужити усім чим тільки можу! Бути вашим голосом перед першими особами нашої держави, а з іншого боку дуже хочу, щоб ми показали приклад будівництва нової культури здоров’я в нових обставинах. Приклад католицької освіти має бути таким, де ця культура плекається по-особливому, де свідомість здорового способу життя є присутньою, і в такий спосіб, бути патріотами, любити Господа Бога, свою Батьківщину, католицьку школу, спільноту, свого ближнього”.