Презентація книги «Капелани. На службі Богу і Україні» стала завершальним етапом проєкту про службу священиків у війську

Презентація книги відбулася у рамках проєкту  «Капелани. Духовний щит України» , який тривав протягом трьох місяців за ініціативи співробітників Полтавського Краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

У рамках проєкту священники Української Греко-Католицької церкви та Православної Церкви України за допомогою різноманітних онлайн платформ зверталися до українців та розповідали , як вони словом рятують наших воїнів, які захищають рідну землю на Донбасі.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Так, 14 липня проект розпочався виставкою, на якій були представлені експозиції Екзарха Харківського Василія та священників Харківського Екзархату УГКЦ, в тому числі речами привезеними із зони АТО та ООС, військовою амуніцією, світлинами та дитячими малюнками, які дітлахи передавали українським захисникам на фронт.
Також в рамках проекту відбулося урочисте освячення прапора і передача його волонтерам, які повезуть стяг на передову.

 

Завершальним етапом проекту стала Презентація книги Українського інституту національної пам’яті (УІНП) «Капелани. На службі Богу і Україні». У книзі «Капелани. На службі Богу і Україні» йдеться про особливості капеланського служіння на фронті під час протидії російській агресії, а також окреслюються етапи інституційного становлення капеланства у війську.