• Головна
  • Презентація книги отця Юрія Аввакумова «Витоки унійного богослов'я. Проблема церковної єдності в обрядових дискусіях між Римом і Константинополем в XI--XIII ст.»...

Презентація книги отця Юрія Аввакумова «Витоки унійного богослов'я. Проблема церковної єдності в обрядових дискусіях між Римом і Константинополем в XI--XIII ст.»

28.11.2011, 17:38
Презентація книги отця Юрія Аввакумова «Витоки унійного богослов'я. Проблема церковної єдності в обрядових дискусіях між Римом і Константинополем в XI--XIII ст.» - фото 1

23 червня 2011 р. о 12:00 в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві відбулася презентація нової книги отця Юрія Аввакумова «Витоки унійного богослов'я. Проблема церковної єдності в обрядових дискусіях між Римом і Константинополем в XI--XIII ст.» (авторизований переклад з німецької Олега Конкевича, за редакцією Уляни Головач. Львів: Видавництво Українського католицького університету 2011)

23 червня 2011 р. о 12:00 в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві відбулася презентація нової книги отця Юрія Аввакумова «Витоки унійного богослов'я. Проблема церковної єдності в обрядових дискусіях між Римом і Константинополем в XI--XIII ст.» (авторизований переклад з німецької Олега Конкевича, за редакцією Уляни Головач. Львів: Видавництво Українського католицького університету 2011). В рамках заходу було відкрите обговорення за участю таких провідних українських експертів, як о. Борис Гудзяк, о.Петро Балог, Володимир Литвинов, Олег Турій, о. Андрій Дудченко, Юрій Чорноморець та ін.