Президент Федерації єврейських громад Росії фактично підтримав Лукашенка

04.09.2020, 09:50
Світові
«Сказати, що ось піде Лукашенко, і Білорусія піде якимось іншим, наприклад, прозахідним шляхом, в Білорусі стане все добре, неправда. І в цьому він має рацію, коли говорить, що стане гірше, і показує приклади - ось дивіться, Україна, і це правильний приклад ", - сказав президент Федерації єврейських громад Росії (ФЄГР) Олександр Борода 3 вересня на прес-конференції в Москві.

На його думку, Лукашенкові "треба більше контактувати зі своїм народом, більше спілкуватися з людьми, бути більш відкритим, менш авторитарним, більш демократичним президентом". Про це інформує Credo.press.

Президент Федерації єврейських громад Росії фактично підтримав Лукашенка - фото 58000

 

"Я вважаю, що у нього в цьому сенсі є потенціал, тому що він дійсно піклується про свою країну, його називають" батька ", ось він у цьому сенсі і є батько, в хорошому розумінні цього слова, він трошки відірвався і втратив цю нитку , йому треба додати більше демократії ", - упевнений Борода.

Єврейський діяч висловив думку, що немає нічого поганого в тому, що в Білорусі є опозиція, і немає нічого поганого в тому, що члени опозиції будуть в уряді: "Нехай буде альтернатива і нехай буде діалог".

На думку рабина, якого цитує «Інтерфакс» (interfax.ru), влада не повинна "не помічати" протестів. "Не можна цих людей не помічати і називати цих людей щурами. Це народ, який тебе вибрав - не вибрав, це вже наступне питання, яке теж потрібно якось вирішувати", - сказав Борода, зазначивши, що протести відбуваються в "благородно-красивому моменті ".

"Це неагресивні протести, не як протести в Америці, які були кілька місяців тому, де розгромили все. Люди встають на лавки, знімають тапочки, після демонстрації прибирають за собою все сміття. Це, звичайно, мене захоплює, в цьому сенсі білоруський народ, в своїй любові до своїх міст, своєю миролюбністю, своєю терпимістю ", - зізнався рабин.