• Головна
  • Новини
  • Президент Польщі вручив греко-католицькому богослову відзнаку професора польського Університету Адама Міцкевича...

Президент Польщі вручив греко-католицькому богослову відзнаку професора польського Університету Адама Міцкевича

06.06.2012, 09:23
Президент Польщі Броніслав Комаровський 31 травня присвоїв звання професора о. Ярославові Москалику, греко-католицькому богослову з Університету Адама Міцкевича, що в Познані.

Президент Польщі Броніслав Комаровський 31 травня присвоїв звання професора о. Ярославові Москалику, греко-католицькому богослову з Університету Адама Міцкевича, що в Познані.

Священик викладає екуменічне богослов'я в згаданому навчальному закладі. Крім того, він є ад'юнктом кафедри українських досліджень Ягеллонського університету. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Отець Ярослав Москалик із 1995 року до 2002 року викладав догматичне богослов'я у Львівській богословській академії і Львівській духовній семінарії. У 2001 році він отримав ступінь доктора Університету в Ополе. У 2002-2005 роках провадив душпастирську діяльність в греко-католицькій парафії Берліна. З 2002 року працював доцентом на кафедрі фундаментальної теології Університету Адама Міцкевича, читав лекції з екуменічній теології і фундаментального богослов’я. З 2007 року викладає на факультеті сучасних мов Університету. Крім того, він душпастирює в парафії Пресвятої Богородиці УГКЦ в Познані.