• Головна
  • Новини
  • Президента України та мера Донецька у храмі Христа Спасителя нагородять «за зміцнення стосунків між Україною та Росією»...

Президента України та мера Донецька у храмі Христа Спасителя нагородять «за зміцнення стосунків між Україною та Росією»

09.12.2010, 12:24
Президента України та мера Донецька у храмі Христа Спасителя нагородять «за зміцнення стосунків між Україною та Росією» - фото 1
Лауреатами премії «Людина року-2010» в галузі міжнародних відносин Росія обрала мера Донецька Олександра Лук'янченка і Президента України Віктора Януковича в номінації «За зміцнення економічних і культурних зв'язків між Росією і Україною».

Олександ_Лук'янченко.jpgЛауреатами премії «Людина року-2010» в галузі міжнародних відносин Росія обрала мера Донецька Олександра Лук'янченка і Президента України Віктора Януковича в номінації «За зміцнення економічних і культурних зв'язків між Росією і Україною». Церемонія нагородження відбудеться 10 грудня в Москві в храмі Христа Спасителя. Про це інформує прес-служба мера Донецька.

Окрім того, людиною року в Росії в номінація «Релігія» став Предстоятель РПЦ Патріарх Кирил. Патріарх Московський був відзначений «за видатний внесок у духовне відродження Росії». Серед інших лауреатів премії в цій номінації — митрополит Мінський і Слуцький Філарет (Вахромєєв) і голова синодального Відділу РПЦ із соціального служіння єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеймон (Шатов).

Довідка:

Національна премія "Людина року" була заснована 1993 року Російським біографічним інститутом, головне завдання якого — дослідження російського суспільства крізь призму діяльності найбільш видатних його представників. Премією нагороджуються найдостойніші громадяни Російської Федерації, а в окремих номінаціях — представники інших країн.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі релігії, політики, економіки, освіти, науки, культури, медицини, малого та інноваційного виробництва, спорту тощо.

Нагородженим особам вручаються Диплом лауреата і Срібний хрест — копію Георгіївського хреста.

Список лауреатів премії «Людина року» формується членами експертної ради і за підсумками опитування громадськості за допомогою ЗМІ та в інтернеті. Лауреати премії визначаються відкритим голосуванням членами експертної ради по кожній номінації, для чого необхідно набрати більше 50% голосів.