• Головна
  • Новини
  • Президенти України та Білорусі помолились за мир та отримали ікони “Тайна вечеря”...

Президенти України та Білорусі помолились за мир та отримали ікони “Тайна вечеря”

26.04.2017, 16:17
Президенти України та Білорусі помолились за мир та отримали ікони “Тайна вечеря” - фото 1
Під час робочого візиту до Республіки Білорусь Президент України Петро Порошенко разом із Президентом Білорусі Олександром Лукашенком відвідав Свято-Михайлівську церкву. Лідери держав помолились за мир та благоденство українського та білоруського народів.

Під час робочого візиту до Республіки Білорусь Президент України Петро Порошенко разом із Президентом Білорусі Олександром Лукашенком відвідав Свято-Михайлівську церкву. Лідери держав помолились за мир та благоденство українського та білоруського народів.

Молитву відправив настоятель Свято-Михайлівської церкви ігумен Олексій. Він назвав зустріч Глав держав знаковою подією та подарував Президентам ікони «Тайна вечеря», як символ єдності та злагоди християн.

Глава Української держави подарував ігумену Олексію ікону «Чорнобильський Спас» та нагадав про події 31-ї давнини і зазначив, що тоді завдяки милості Божій вдалося подолати наслідки Чорнобильської катастрофи.

Президент України також поспілкувався із місцевими мешканцями, подякував за теплий прийом на білоруській землі та зауважив, що український та білоруський народи абсолютно унікальні в своїй гостинності. Про це інформує прес-служба Глави держави.