Прикордонники завершують підготовчі заходи щодо зустрічі десятків тисяч паломників-хасидів

30.08.2021, 13:50
Держава
Прикордонники завершують підготовчі заходи щодо зустрічі десятків тисяч паломників-хасидів - фото 1
Вже на початку вересня Україна очікує приїзду хасидів, які прибувають для святкування юдейського Нового року Рош га-Шана.

Левова частка паломників-хасидів прямуватиме через пункти пропуску «Бориспіль» та «Жуляни». За попередніми даними, прикордонники очікують прибуття понад 20 тисяч паломників. Про це повідомляє офіційний сайт Державної прикордонної служби України.

Днями прикордонники вдосконалювали знання з елементів організації прикордонного контролю. Заняття з підвищення рівня організації та здійснення прикордонного контролю проводив представник головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби.

Для якісного забезпечення пропускних операцій прикордонники залучають додатковий персонал для яких проведено заняття з підвищення рівня знань організації прикордонного контролю та пропускних операцій.

За допомогою технічних засобів прикордонного контролю військовослужбовці детально вивчали паспорти громадянина Ізраїлю, види підробок та законодавчу базу з питань пропускних операцій.

15 прикордонників, які залучалися до заняття мають багаторічний досвід щодо здійснення прикордонних операцій. Вже з початку вересня вони надаватимуть практичну допомогу в пунктах пропуску «Бориспіль» та «Жуляни».

Як РІСУ інформувала, понад півсотні патрульних поліцейських Черкас, Києва, Дніпра, Житомира, Вінниці та Одеси протягом двох тижнів забезпечуватимуть безпеку як місцевих жителів, так й іноземних гостей під час святкувань Рош га-Шана".