Прикордонники змусили ухилянтів послухати священика та відправили їх до військкомату

18 вересня, 10:59
Суспільство
Прикордонники змусили ухилянтів послухати священика та відправили їх до військкомату - фото 1
18 чоловіків вирішили незаконно потрапити за кордон, щоб уникнути призову на військову службу

Джерело: Главком

Прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили та затримали вісімнадцять громадян України, які мали намір незаконно перетнути кордон. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

З’ясувалося, що жителі Харківської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Одеської областей вирішили незаконно потрапити за кордон, щоб уникнути призову на військову службу. Для цього через мережу Інтернет вони зв’язались з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити та вказували маршрути руху. За це «мандрівники» мали заплатити до 5000 $ США з кожного.

На відео, яке оприлюднили прикордонники, до порушників звернувся священик. Він намагався переконати чоловіків, що вони потрібні в Україні.

Стосовно осіб, які намагалися незаконно потрапити до Молдови, складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», а самих громадян направлено до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.