Пропагандист Анатолій Шарій погрожує єпископу ПЦУ

08 лютого, 18:18
Суспільство
Пропагандист Анатолій Шарій погрожує єпископу ПЦУ - фото 1
Проросійський пропагандист Анатолій Шарій погрожує «передать привет ПЦУ так, что будет больно». Шарія «обурив» коментар єпископа ПЦУ Адріана (Кулика) у Facebook, де єрарх в іронічній формі закликає вживати заходів проти ворогів України, зокрема тих, «хто живуть в Україні, і не люблять її».

Про це повідомив засновник ресурсу «Духовний фронт України» Олександр Єфременко.

Пропагандист Анатолій Шарій погрожує єпископу ПЦУ - фото 66520

 

Анатолій Шарій відомий своєю антиукраїнською діяльністю, проросійськими поглядами та низкою скандалів. Український суд звинуватив Анатолія у співпраці на країну агресора – Росію і дозволив називати Шарія «кремлівським проектом». Водночас СБУ відкрила кримінальне провадження проти Анатолія Шарія, нагадав релігієзнавець, додавши, що завдяки своїй пропаганді Шарій «заробив», а краще сказати, «набрехав» на віллу в Іспанії.

Як йдеться у повідомленні, сам Анатолій Шарій втік від кримінальної відповідальності за стрілянину в МакДональдз і переховується в Іспанії й вже звідти розказує, як правильно жити українцям у себе вдома.

Восени минулого року «Расколам.нет» та «Союз православних журналістів» поширили відео Шарія, у якому той звинувачує Православну Церкву України в розпаленні міжконфесійної ворожнечі.

Адріан (Кулик) - фото 66519
Адріан (Кулик)