Пропагандист Соловйов накинувся на Макрона за критику РПЦ: Жалюгідний сатаніст

Пропагандист Соловйов накинувся на Макрона за критику РПЦ: Жалюгідний сатаніст - фото 1
Російський пропагандист Володимир Соловйов розкритикував президента Франції Еммануеля Макрона за констатацію ролі Російської Православної Церкви в контексті загарбницької війни, яку веде РФ.

Соловйов виголосив полум'яну промову на своєму телешоу на каналі "Росія 1", повідомляє "ДС".

"Взагалі вдуматися... Макрон... Це недоНаполеончик... Якщо той був petite caprale (фр. "маленький капрал" — "ДС"), то це половина від petite caprale", — сказав пропагандист.

Він обурився, чому Макрон "сміє розмірковувати про православ'я".

Гості студії розповіли Соловйову, що президент Франції — "католик" та "ліберал".

"Чи католик? Ліберал... У країні якого відбувається все, що завгодно, відкриває свій брудний рот і намагається розмірковувати про православ'я. Інща справа — американські католики...", — подумав пропагандист.

Він згадав Джозефа Байдена, нинішнього президента США, другого католика в Овальному кабінеті Білого дому за всю історію.

"Інша справа — другий за всю історію католицький президент США, який товаришує з Папою Римським, який на Біблії присягав...", — подумав Соловйов.

"Потім він "повернувся" до Макрона.

"Ми знаємо, що православні еліти маніпулюють російською владою, щоб виправдати свою політику панування. Роль релігії полягає в тому, щоб захищати гідність та загальну повагу. Ми вирішили запровадити санкції проти Росії, щоб допомогти українцям у війні", — кривляючись процитував Соловйов французького лідера .

Пропагандист звично по-хамськи звернувся до президента Франції.

"Чуєш ти, Макроне! Я не знаю, де тебе вчили, я якось пожартував "Не знаю, де вчилися твої юристи". Я тобі скажу так. Я не знаю, хто тобі викладав історію релігії та релігієзнавство, але твоє уявлення про те, чим має займатися релігія, не має нічого спільного з реальністю!", — прокричав Соловйов.
Він продовжив кривлятися, обзиваючи Макрона.

"Жалюгідний нікчемний дрібний сатаніст!", — прокричав Володимир Соловйов.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Російська Православна Церква дозволяє владі країни маніпулювати нею для виправдання війни в Україні, і закликав РПЦ протистояти такому тиску.