Проректор УКУ Мирослав Маринович отримав подяку від спецпризначенців

28 липня, 14:45
Суспільство
Проректор УКУ Мирослав Маринович отримав подяку від спецпризначенців - фото 1
Відомий спецпризначенець Микола Кобільник на псевдо "Енейко" вручив проректору Українського католицького університету пану Мирославу Мариновичу подяку за допомогу в боротьбі з московським окупантом.

Український правозахисник, проректор УКУ Мирослав Маринович - в'язень сумління в часи Брежнєва, він активно виступає на захист прав людини та суверенітету України.

Мирослав Маринович присвятив своє життя спочатку звільненню України від радянського гніту, а потім створенню інститутів свободи в Україні. Тепер він допомагає ЗСУ.

"Мирослав Маринович є членом-засновником правозахисної Української Гельсінської групи, політвʼязенем радянського режиму, засновником амністійного руху в Україні. Найголовніше, що Маринович є своєрідним духовним спецпризначенцем. До речі, саме такі люди сформували принципи, за якими діють і воїни Сил спеціальних операцій. Головне їхнє гасло: «З нами Бог, за нами – Україна!»"- йдеться у дописі DroBro7/24.

Проректор УКУ Мирослав Маринович отримав подяку від спецпризначенців - фото 97108

Сам Микола Кобільник впевнений, що "знищити, українців - це те саме, що небо помалювати!"

За його словами, залякування, запозичене росіянами у нацистів часів Другої світової війни, ніколи не спрацює на українцях, бо наші воїни навіть зазнавши важких поранень, залишившись без руки і ноги, вже планують, як повернутися у лави ЗСУ.

Як подолати страх: поради Мирослава Мариновича.