«Проросійські «Миряни» і УПЦ МП не висловлюють думку українського народу, – речник Вселенського Патріархату

21 серпня, 19:30
Православні
«Проросійські «Миряни» і УПЦ МП не висловлюють думку українського народу, – речник Вселенського Патріархату - фото 1
Ніколаос Папахрісту, директор Управління преси та комунікацій Вселенського Патріарха Варфоломія, який супроводжує першоєрарха під час поїздки до України розповів Духовному Фронту України, що проросійська ГО «Миряни» і віряни УПЦ МП  не представляють думку всього українського народу.

«Упевнений, що окремі дії не висловлюють думку всього українського народу, який відомий своєю любов’ю, вдячністю і повагою до Вселенського Престолу і, в цілому, теплою і щиросердечною гостинністю до кожного гостя країни. Відносини Вселенського Престолу з українським народом складалися століттями. Вони, безсумнівно, історичні та глибоко духовні. Вони сильні і непохитні», – розповів представник Вселенського Патріархату.

Він також висловив жаль, що УПЦ МП вирішили зайняти позицію образ і дешевих трюків проти Вселенського Патріарха.

«Дуже шкода, якщо деякі люди думають, що образи і дешеві комунікативні прийоми зможуть знеохотити Його Всесвятість відвідати Київ», – підкреслив Ніколаос Папахрісту.

У Вселенській Патріархії пояснили, що Патріарх Варфоломій приїхав в Україну, щоб благословити український народ.

«Вселенський Патріарх прибув з Константинополя, щоб благословити український народ і побажати йому, з Божою поміччю, відсвяткувати ще багато річниць незалежності своєї країни в дусі єдності, братерства і солідарності, в обстановці безпеки і миру. Далеко від військових загроз, конфліктів і конфронтацій, забезпечуючи тим самим кращі умови життя і процвітання для кожного громадянина країни», – підсумував директор Управління преси та комунікацій Вселенського Патріарха Варфоломія Ніколаос Папахрісту.