Протестанти Одеси просять владу міста не допустити проведення в місті гей-параду

Протестанти Одеси просять владу міста не допустити проведення в місті гей-параду - фото 1
Запланований на 30 серпня  ЛГБТ спільнотою гей-парад в Одесі викликав обурення протестантських Церков.

Духовна рада християн в Одеській області звернулася до мера Одеси Труханова із закликом не допустити гей-парад у місті та аргументувала чому:

- карантинні обмеження, які забороняють масові заходи;
- провокативний характер гей-параду, який є образою релігійних почуттів мільйонів українців та може травмувати психіку дітей;

Як стверджують ініціатори звернення, лист підтримали також УГКЦ, ПЦУ та РКЦ.

У зверненні до мера серед іншого сказано:

«Просимо звернути Вашу увагу на те, що представники ЛГБТ спільноти мають намір провести 30 серпня п.р. акцію на підтримку одностатевих шлюбів. Це грубе порушення карантинних заходів. В зв'язку з дією в Україні адаптивного карантину, а також з обмеженими заходами щодо проведення масових акцій на території України, християнські церкви Одещини скасували проведення масових заходів. В той же час представники ЛГБТ-спільноти свідомо планують свою акцію всупереч всім Постановам Верховної Ради України та Парламенту, наражаючи на небезпеку життя та здоров’я громадян України в Одесі та області.

До того ж проведення подібних заходів є образою релігійних почуттів мільйонів українців, носить відверто провокативний характер, і викличе обурення та спротив мільйонів християн.

Відповідно до ст. 51 Конституції України, Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка…Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. Це ствердження відповідає Біблійному погляду на шлюб та сім’ю: «І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.» (Бутття 1:27) Ми, як християни покликані підтримувати та розвивати біблійні погляди в нашому суспільстві, задля збереження та процвітання нашої держави, де сім’я є основним осередком.

В зв'язку з цим, просимо місцеві органи влади, в т.ч. ГУ НП в Одеській області не допустити проведення даної акції в Одесі, по-перше в зв'язку з тим, що дана акція може призвести до погіршення епідеміологічної обстановки в Одесі в зв'язку з поширенням COVID 19, і по-друге, в зв’язку з тим, що під час проведення їх заходів може бути травмована психіка дітей, які можуть стати свідками демонстрації девіантної сексуальної поведінки представників ЛГБТ- спільноти.

Також закликаємо місцевих мешканців, не піддаватися на дані провокації з боку ЛГБТ спільноти та не брати участі в будь яких масових заходах».

Лист підписали:

ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЦЕРКОВ ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ
Голова об’єднання Димов О.

ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЄВАНГЕЛЬСКИХ ХРИСТИЯН ХРИСТИЯНСЬКОЇ РЕФОРМАТОРСЬКОЇ ЦЕРКВИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛ. Епископ Козаченко В. П.
ЄВАНГЕЛЬСКА РЕФОРМАТОРСЬКА ПРЕСВІТЕРІАНСЬКА ЦЕРКВА М. ОДЕСИ
Старший пастор Задорожний В. Т.
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНЕ УПРАВЛІННЯ " ПІВДЕННА КОНФЕРЕНЦІЯ ЦЕРКВИ АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В УКРАЇНІ"
Старший пастор по Одеському регіону Дуденко Ю. К.
РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ"
Епископ Крученюк С.Л.
ЄВРЕЙСЬКА МІСІАНСЬКА РЕЛІГІЙНА СПІЛЬНОТА ЄДНОСТІ В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛ. «ЕХАД»
Старший раввин Свioнтек В.Р.
СОЮЗ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАИНИ «СЛОВО ЖИТТЯ»
Голова об’єднання Бакала А.В.
Виконавець: секретар Духовної ради
Христиан в Одеській області
Чернега Олександр Григорович