Протестанти проведуть «Національну молитву за Україну»

29.10.2013, 10:49
Протестанти проведуть «Національну молитву за Україну» - фото 1
Українська Міжцерковна Рада ( УМР) проведе «Національну молитву за Україну». Про це повідомляється в прес-релізі УМР, - інформує сайт invictory.com.

m0f47624f23.jpgУкраїнська Міжцерковна Рада ( УМР) проведе «Національну молитву за Україну». Про це повідомляється в прес-релізі УМР, - інформує сайт invictory.com.

Захід відбудеться 14 грудня на базі церкви «Християнська надія». До участі запрошуються єпископи, пастори та служителі всіх євангельських Церков України.

«Захід проходитиме у вигляді молитовної естафети в поєднанні з глибоким поклонінням і надихаючим полум'яним словом з вуст відомих служителів Божих», - йдеться в повідомленні.

«Ми відчуваємо, що сьогодні Україна вкрай потребує посиленої молитви народу Божого. Церкві Христовій слід встати у своїй силі і максимально використовувати надану їй Господом духовну владу», - підкреслюють організатори.

Український Міжцерковна Рада створена з метою співпраці між Церквами України . Нині вона об'єднує представників близько 20 різних союзів християнських Церков.